Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

V tomto fóru můžete diskutovat o závodu, případně pokládat dotazy.

Nový příspěvek
GPS tracking
Ahoj Snažím se podívat na GPS tracking a nedaří se mi otevřít adresu follow.me.cz dle odkazu a FB. Klikám špatně já nebo je problém na serveru? Díky
Martin Grünwald před 8 měsíci Odpovědět

Re:GPS tracking
Stránky už fungují. Jde se nějak dostat k souboru s GPS souřadnicemi? Díky
Martin Grünwald před 8 měsíci Odpovědět

počasí
Počasí se má zhoršit. Hodně zhoršit z pohledu městského člověka. Prosím nepodceňujte výbavu. V soboru bude mrznout i přes den, u Pecky bude v noci hodně foukat.
ORG před 9 měsíci Odpovědět

Zachrana
Ahojda, na posledni chvili nam onemocnel partak. Veri, ze to da, ale predbezne hledame nahradnici ci nahradnika... ksfga@matfyz.cz
Ludek před 9 měsíci Odpovědět

bezky
Zdravim, jak to tedy bude s dopravou bezek? Viz dotaz nize. Diky, Fil
Filip před 9 měsíci Odpovědět

Re:bezky
viz. Aktuality
ORG před 9 měsíci Odpovědět

Někdo hledá člena týmu? Hlásím se.
Někdo hledá člena týmu? Hlásím se. Pište lenni.nemcova@gmail.com Případně se těším na společné přežívání a porážení překážek ;-)
Lenka Němcová před 9 měsíci Odpovědět

Re:Někdo hledá člena týmu? Hlásím se.
Aktualizace: Již sem tým našla.
Lenka Nemcova před 9 měsíci Odpovědět

Občerstvení
Ahoj, možná hloupý dotaz, ale jdeme se zůčastnit poprvé. Občerstvení na trati (nebo respektive u nějakéo pointu) není, že? Vzít si musíme vlastní, je to tak? Děkuji za odpověd.
José před 9 měsíci Odpovědět

Re:Občerstvení
Přesně tak. Je to survival. Cestou ale můžete (nemusíte) potkat občerstvení, obchod, obchůdek, horské občersvení.
ORG před 9 měsíci Odpovědět

Náhradník
Ahoj, rád sa pridám do tímu, ktorému chýba člen. Už som sa jednoho krkonošského survivalu zúčasnil. matus.rasti@gmail.com
Rasti Matus před 9 měsíci Odpovědět

běžky
Dobrý den, mám dotaz ohledně běžek. Pokud si je vezmeme, bude nutné je po celou dobu závodu nést s sebou? Zdá se mi to jako velká přítěž, využít je jen na pár kilometrů a pak je nést. Nebo je to vymyšlené jinak?
Jakub Nápravník před 9 měsíci Odpovědět

Re:běžky
ještě upřesníme pár dní před závodem a samozřejmě i těsně před startem. Běžky vám dopravíme do míst, kde už jejich použití má smysl. Takže je dostanete nejdříve na území národního parku a není třeba je nosit od Pecky.
ORG před 9 měsíci Odpovědět

Použití GPS hodinek
Dobrý den, je možné během závodu mít sebou GPS hodinky? Pouze pro záznam trati a ujité km :). Mám tedy Fenix3 který má bohužel i glonass, ale bez map, tak zda je mohu mít nebo shánět něco jiného... Děkuji
Verča před 9 měsíci Odpovědět

Re:Použití GPS hodinek
Pro záznam můžete použít nejen Fenixy, ale i program v mobilu. Jde více méně o to, jak je kdo čestný a jestli si mapu zapne, nebo ne. Pro zajímavost - ti nejlepsí nemají důvod to řešit, protože mapa je rychlejší a přehlednější. Když ví, kde jsou. A to ví moc dobře.
ORG před 9 měsíci Odpovědět

Parťáci
Ahoj, kdyby někomu chyběl člen týmu, ráda se k někomu přidám, ideálně 2 kluci. Loni jsem závod absolvovala, takže trochu vím oč jde. Pište kdyžtak na FB do zpráv.
Adéla Jemelíková před 10 měsíci Odpovědět

Sponzoři
Partneři