Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

V tomto fóru můžete diskutovat o závodu, případně pokládat dotazy.

Nový příspěvek
změna člena týmu
Je možné měnit členy týmu? A jak?
tazatel před rokem Odpovědět

Re:změna člena týmu
ahoj, se změnou není problém samozřejmě nikdo nemůže předem říct, že nebude mít vážné důvody k neúčasti pouze se snažíme odradit ty, co vše nechávají na poslední chvíli a my pak ztrácíme čas místo konečných příprav závodu takže od 10. dne před závodem, tedy od 14.března, budou změny členů týmu za 200Kč
ORG před rokem Odpovědět

Dík!!
Organizátoři, moc děkuji za přípravu tohohle závodu! Dovedu si představit, kolik to bylo času a úsilí. Parádně jsem si to užila!! :-)
Jana před 2 lety Odpovědět

Velkí dík organizátorům
Chtěla bych za tým Už tam budem? poděkovat organzátorům za super závod. Moc jsme si to užili a těšíme se na další ročník :)
Míša Novotná před 2 lety Odpovědět

Re:Velký dík organizátorům
Ten dík je samozřejmě s ypsilon :D
Míša Novotná před 2 lety Odpovědět

Poděkování
Ahoj, za team Stroke the shaft děkuji organizátorům i zúčastněným za parádní závod!
Standa před 2 lety Odpovědět

On line sledování
Poslední pozice na online mape follow.me je kolem 8:00 ? ? ?
Mira před 2 lety Odpovědět

Re:On line sledování
Tak uz mi to funguje
Mira před 2 lety Odpovědět

Hledáme náhradu do týmu
Ahoj, hledám za sebe náhradu do smíšeného týmu. Máte-li někdo zájem, ozvěte se, budeme rádi. 777234938
Vláďa před 2 lety Odpovědět

otázka závodníka
abyste věděli všichni: "2 smyčky a 2 obyčejné karabiny (např. ve stylu feratového setu)" znamená, že si můžu vzít ferattový set? (a že si ho s největší pravděpodobností nezničím?) ------- ano, přesně tak navíc pouze v krajních případech bude držet váhu těla závodníka
ORG před 2 lety Odpovědět

vymena bot
Ahoj zavodnici :-).. tedka jsem zjistila,ze jsem asi nekomu nechtene pribrala boty, mam uplne stejne, jen velikost 39. Tohle jsou salomon speedcross cerne s fialovou podrazkou vel. 42 2/3. Tak se mi kdyztak prosim ozvete na mob. 725420357. Diky :-)
peta před 3 lety Odpovědět

Výsledky KS 2015
Celkovými víťazmi Krkonošského survivalu 2015 sa stali v zložení Jaroslav Krajník, Pavel Kurz a Ondřej Kutiš za tím (po slovensky sa píše s makkým i ) BlackHILL/Salomon/EPO Na druhom mieste skončili Marek Navrátil, Pavel Štryncl a Jan Kotyk za Salomon/Suunto-Sevenpoint2.com a tretie miesto obsadili Jiří Lorenz, Petr Bloudek a Karel Janata za CZAR Výsledky v jednotlivých kategóriach sú: Muži: 1. BlackHILL/Salomon/EPO (Jaroslav Krajník, Pavel Kurz, Ondřej Kutiš) 2. Salomon/Suunto-Sevenpoint2. (Marek Navrátil, Pavel Štryncl a Jan Kotyk) 3. CZAR (Jiří Lorenz, Petr Bloudek a Karel Janata) Mix: 1. Ekonom Praha Outdoor (Barbora Válková, Petr Paseka, Lukáš Benda) 2. Perpetum Mobile – DaBaŠu (Eliška Šulcová, Rostislav Štefánek, Ivan David) 3. Fénix multisport – Adidas (Kristýna Skalická, Pavel Paloncý, Dan Šilar) Ženy: 1. Rolničky (Markéta Vávrová, Lenka Vyšínová, Aneta Fritscheova) 2. EPO We like it pink – Kajakářky rulez (Vendula Řehová, Barbora Kovaříková, Petra Hoeferová) 3. Kočičky z Prahy (Tereska Světlíková, Simona Malkovská, Dagmar Březinová) Víťazom gratulujeme, celkový prehľad za všetky tímy uverejníme v priebehu týždňa.
Slávka Peitzová před 3 lety Odpovědět

Nenasel by se nekdo?
Ahoj, nemel by nekdo zajem se zucastnit? Shanime tretiho do naseho tymu...
Petr před 3 lety Odpovědět

Sponzoři
Partneři