Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

V tomto fóru můžete diskutovat o závodu, případně pokládat dotazy.

Nový příspěvek
Hledáme člena do týmu
Zdarec sporťáci, s přítelkyní hledáme třetího člena do týmu. Rádi bychom v mixech atakovali top 5. Já už jsem se KS účastnil loni, jinak mám za sebou několik dlouhých závodů + nějaké další závody (Rogaining 24h). Přítelkyně se věnuje orientačnímu běhu, takže mapování není problém + byla loni 3 v kategorii na LH24. Oba jsme z východních čech (krkonoše, orlické není problém na víkendy), ale přes týden se vyskytujeme v Brně. Kdyby jste někdo měl zájem se k nám přidat, tak se ozvěte :)
Milan před 2 lety Odpovědět

Re:Hledáme člena do týmu
Ahoj Milane, ještě sháníte clena do tymu? Ja jsem z Brna, pokud jezdite na bezky tak se ozvete třeba taky neb bezkaru je tady v Brne jako safranu a JIZ 50 se bliz:)) Michaela misena@yahoo.com
Michaela před 2 lety Odpovědět

změna člena týmu
Je možné měnit členy týmu? A jak?
tazatel před 2 lety Odpovědět

Re:změna člena týmu
ahoj, se změnou není problém samozřejmě nikdo nemůže předem říct, že nebude mít vážné důvody k neúčasti pouze se snažíme odradit ty, co vše nechávají na poslední chvíli a my pak ztrácíme čas místo konečných příprav závodu takže od 10. dne před závodem, tedy od 14.března, budou změny členů týmu za 200Kč
ORG před 2 lety Odpovědět

Dík!!
Organizátoři, moc děkuji za přípravu tohohle závodu! Dovedu si představit, kolik to bylo času a úsilí. Parádně jsem si to užila!! :-)
Jana před 2 lety Odpovědět

Velkí dík organizátorům
Chtěla bych za tým Už tam budem? poděkovat organzátorům za super závod. Moc jsme si to užili a těšíme se na další ročník :)
Míša Novotná před 2 lety Odpovědět

Re:Velký dík organizátorům
Ten dík je samozřejmě s ypsilon :D
Míša Novotná před 2 lety Odpovědět

Poděkování
Ahoj, za team Stroke the shaft děkuji organizátorům i zúčastněným za parádní závod!
Standa před 2 lety Odpovědět

On line sledování
Poslední pozice na online mape follow.me je kolem 8:00 ? ? ?
Mira před 2 lety Odpovědět

Re:On line sledování
Tak uz mi to funguje
Mira před 2 lety Odpovědět

Hledáme náhradu do týmu
Ahoj, hledám za sebe náhradu do smíšeného týmu. Máte-li někdo zájem, ozvěte se, budeme rádi. 777234938
Vláďa před 2 lety Odpovědět

otázka závodníka
abyste věděli všichni: "2 smyčky a 2 obyčejné karabiny (např. ve stylu feratového setu)" znamená, že si můžu vzít ferattový set? (a že si ho s největší pravděpodobností nezničím?) ------- ano, přesně tak navíc pouze v krajních případech bude držet váhu těla závodníka
ORG před 2 lety Odpovědět

vymena bot
Ahoj zavodnici :-).. tedka jsem zjistila,ze jsem asi nekomu nechtene pribrala boty, mam uplne stejne, jen velikost 39. Tohle jsou salomon speedcross cerne s fialovou podrazkou vel. 42 2/3. Tak se mi kdyztak prosim ozvete na mob. 725420357. Diky :-)
peta před 3 lety Odpovědět

Výsledky KS 2015
Celkovými víťazmi Krkonošského survivalu 2015 sa stali v zložení Jaroslav Krajník, Pavel Kurz a Ondřej Kutiš za tím (po slovensky sa píše s makkým i ) BlackHILL/Salomon/EPO Na druhom mieste skončili Marek Navrátil, Pavel Štryncl a Jan Kotyk za Salomon/Suunto-Sevenpoint2.com a tretie miesto obsadili Jiří Lorenz, Petr Bloudek a Karel Janata za CZAR Výsledky v jednotlivých kategóriach sú: Muži: 1. BlackHILL/Salomon/EPO (Jaroslav Krajník, Pavel Kurz, Ondřej Kutiš) 2. Salomon/Suunto-Sevenpoint2. (Marek Navrátil, Pavel Štryncl a Jan Kotyk) 3. CZAR (Jiří Lorenz, Petr Bloudek a Karel Janata) Mix: 1. Ekonom Praha Outdoor (Barbora Válková, Petr Paseka, Lukáš Benda) 2. Perpetum Mobile – DaBaŠu (Eliška Šulcová, Rostislav Štefánek, Ivan David) 3. Fénix multisport – Adidas (Kristýna Skalická, Pavel Paloncý, Dan Šilar) Ženy: 1. Rolničky (Markéta Vávrová, Lenka Vyšínová, Aneta Fritscheova) 2. EPO We like it pink – Kajakářky rulez (Vendula Řehová, Barbora Kovaříková, Petra Hoeferová) 3. Kočičky z Prahy (Tereska Světlíková, Simona Malkovská, Dagmar Březinová) Víťazom gratulujeme, celkový prehľad za všetky tímy uverejníme v priebehu týždňa.
Slávka Peitzová před 3 lety Odpovědět

Sponzoři
Partneři