Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

Aktuality

18.1.2019

Uvítáme DOBROVOLNÍKY pro pomoc při vlastním závodím víkendu. Nebudeme vás trápit, vždy záleží na domluvě. Můžete zažít závod z druhé strany. Pomoci při prezentaci, odvozu lyží, na živých kontrolách při evidenci výkonů. Nebo při umísťování kontrol před, a jejich sběru po závodě. Nabízíme stravu a ubytování, tričko ze závodu, příspěvek na dopravu (uvítáme vlastní automobil) + něco navíc.

18.1.2019

Také letos budete moci využít VÝRAZNOU slevu na sportovní výživu od Enervitu. Objednávací formulář brzy rozešleme přihlášeným účastníkům.

18.1.2019

Také letos budete moci využít VÝRAZNOU slevu na sportovní výživu od Enervitu. Objednávací formulář brzy rozešleme přihlášeným účastníkům.

17.1.2019

Poked skáníte tým nebo posledního člena do týmu, neváhejte napsat do „Diskuse“ nebo na F skupinu.

12.1.2019

Nejen kvůli tetřívkovi pomalu přibývají další omezení. M.j. správa KRNAP uvažuje v budoucnosti o zákazu vstupu do parku v noci – tak jak to platí v Polské části. Letos chceme začít těsně u hranic parku a ještě nějaký čas musíme počkat na vyjádření zástupců parku. Pokud vyjde náš původní záměr, se budete moci již po půlnoc postavit na běžky. Úsek na čas (na běžkách) by měl být zhruba 20km dlouhý. K místu, kde bude možnost odevzdat lyže zpět organizátorům, by to mělo být dalších asi 20km. Ti na špici by mohli stihnout ještě i dalších 20 navíc. Čili na běžkách půjde zvládnout dle času a kondice 40 až 60km. Pěšky vám pak do cíle zbyde min. 25km, max. 80km. Bejkárnu s brodem projdete za světla, stejně jako krátký vložený orienťák. Jako vždy platí, že nic kromě úvodního prologu není povinné, jen nezískáte body za vynechání kontrolních bodů a disciplín.

31.12.2018

BĚŽKY – Pokud nebude v březnu výjimečná obleva (myšleno ještě horší než minulé roky), tak běžky budou. Pro všechny, protože ti nejrychlejší se k nim mohou dostat již po půlnoci. Samozřejmě jako vždy nejsou povinné, ale pokud vyrazíte na trať bez běžek, přijdete o body a tím o šanci na vítězství. Kdo se ale bude chtít běžkám vyhnout a závod si i tak užít, varianty tu budou. Pro nováčky upřesňujeme, že běžky vám dovezeme na jejich start a není třeba je nosit hned od startu. Stejně tak upravíme jejich trasu tak, že je na konci měřeného úseku odevzdáte. Na vhodně určeném místě tak, abyste nemuseli přejít zbytečně dlouhý úsek s lyžemi v rukou.

30.12.2018

TRIČKA ZE ZÁVODU budou vypadat takto – viz odkaz ZDE Můžete se zúčastnit ankety ohledně barvy trička ze závodu pro PÁNY a pro DÁMY. POUZE PRO JIŽ PŘIHLÁŠENÉ! Názory těch, co se neúčastní, jsou nepodstatné.

23.4.2018

Kdo by chtěl vidět SROVNÁNÍ POSTUPŮ JEDNOTLIVÝCH TÝMŮ při KS'18, může si je prohlédnout na PLAY-MAP Začněte vpravo nahoře výběrem kategorie. Stránka umí i animaci postupu zvolených týmů a jejich postup časem.

26.3.2018

Reportáž vítězek ženské kategorie, týmu č. 9 – Brunetky

23.3.2018

Reportáž od týmu č. 40 – bratrijaksepa­tri(.cz) Týmu, který se věnuje hlavně OCR závodům. Jsme rádi, že si cestu na KS stále častěji nachází i vyznavači jiných typů závodů, než jsou survival či AR.

Sponzoři
Partneři