Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

Aktuality

23.4.2018

Kdo by chtěl vidět SROVNÁNÍ POSTUPŮ JEDNOTLIVÝCH TÝMŮ při KS'18, může si je prohlédnout na PLAY-MAP Začněte vpravo nahoře výběrem kategorie. Stránka umí i animaci postupu zvolených týmů a jejich postup časem.

26.3.2018

Reportáž vítězek ženské kategorie, týmu č. 9 – Brunetky

23.3.2018

Reportáž od týmu č. 40 – bratrijaksepa­tri(.cz) Týmu, který se věnuje hlavně OCR závodům. Jsme rádi, že si cestu na KS stále častěji nachází i vyznavači jiných typů závodů, než jsou survival či AR.

20.3.2018

Děkujeme panu Murdychovi, správci hradu Pecka, za jeho vstřícnost a čas s námi strávený. Brzy ráno měl být na cestách a přesto byl ještě o půl čtvrté ráno vzhůru a na hradě. 3 velké várnice horkého čaje, rychle připravené, byly velkou vzpruhou pro všechny. A jako vždy patří poděkování panu Hartmanovi z chaty Kara, který dovolil hordě mokrých, spocených, a smradlavých lidí použít svoji chatu pro jejich divnou zálibu.

19.3.2018

výsledky KS18 můžete připomínkovat. Naleznete je ZDE. Komentáře prosím na emai info@krkonossky­........

17.3.2018

O 3:13 dokončil posledný tím zo 47 štartujúcich prolog okolo hradu Pecka a odchádza na trasu samotného závodu

16.3.2018

Počasí se má zhoršit. Hodně zhoršit z pohledu městského člověka. Prosím nepodceňujte výbavu. V sobotu bude mrznout i přes den, u Pecky bude v noci hodně foukat.

16.3.2018

Týmy můžete od 22:00 sledovat na: http://follow.me.cz/cs/tracking/?…

15.3.2018

Info / Disciplínu Bejkárna (brod řeky s výstupem prudkým svahem a skalkami) čekejte od 9hod (So ráno). Zhruba hodinu nato bude možné vyzvednout běžky (nebo cross-country lyže). Odtud se přesunete na disciplínu ve skalách (od 11hod). Po jejím splnění bude možno odstartovat měřený úsek na běžkách. Tato možnost bude do 14:30. Trasu měřeného úseku lze zvolit tak, aby měřila něco málo přes 20km. Nastoupáte při tom mezi 800 a 900 výškovými metry. Určitou část lze bruslit. Některé úseky bruslit nepůjde. „Skejtové“ lyže nejsou nejlepší volba. Lyže odevzdáte v pátek před startem. Je třeba, abyste vše odevzdali jako tým. Lyže v jednom „balení“ (bude připravena visačka s číslem, k sobě si je prosím svažte dle vlastního uvážení (v1 vaku, gumovými popruhy, gumicuky, izolačkou). Na boty dostanete pytel s visačkou a číslem. Cíl bude na Rezku, což je asi 5km od Kary. Většina trasy z Rezka na Karu (kromě posledního asi 1 kilometru lze zvládnout na lyžích. I když kvůli tomu, že dlouho nesněžilo, je sníh „špinavý“ od jehličí a větviček. To nejenom na trase mezi Rezkem a Karou . Vzhledem k dalším okolnostem nebudeme provádět odvoz lyží a bot od Rezka. Ti rychlí mohou zvládnout ještě až 5 kontrol u řeky Jizery a cestou k ní, kde už to projíždět na lyžích nepůjde. Takže bude třeba vyřešit připevnění lyži na batoh či jiný způsob transportu. Krátce řečeno – survival.

13.3.2018

stále aktuální článek – rady závodníkům. Něco o výbavě, výživě při závodu apod.

Sponzoři
Partneři