Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

Aktuality

24.3.2016
21.3.2016

první fotky od Zdeňka Bauera

20.3.2016

Mistry ČR v zimním přírodním víceboji v kategorii muži se stali Jaroslav Krajník, Tomáš Petreček a Pavel Kurz z týmu BlackHILL / EPO. Druzí skončili Marek Navrátil, Pavel Štryncl a Jan Kotyk z Salomon/Suunto-Sevenpoint2.com. Třetí byli Matěj Kubina, Karel Janata a Filip Herbs (HSK Benecko). Kategorii Mix vyhráli Kristýna Skalická, Filip Šilar a Dan Šilar z Fénix multisport. Ekonom Praha Outdoor/Salomon-Suunto ve složení Jan Obuškevič, Petr Paseka, Barbora Válková byl druhý, třetí Martin Nývlt, Jana Ryantová, Tomáš Protiva z EPO Zelená s citrónem. Kategorii ženy vyhráli EPO Drticoolky – Bětka Borůvková, Míša Kovářová a Terka Hnátková. Druhé byly Bludičky ve složení Markéta Dolečková, Magdalena Vančáková, Pavlína Procházková. Podrobnější výsledky, fotky, mapy apod budou následovat. Více než desetiminutovou TV reportáž můžete shlédnout o Velikonočním pondělí na sport5 po 18. hodině.

20.3.2016

Omlouváme se, ale případné připomínky, otázky, náměty apod budeme schopni vyřídit asi až (p)o víkendu. Zpracování fotografií, zpráv, článků apod je třeba vyřídit přednostně.

18.3.2016

odkaz pro sledování závodu a týmů, které neodmítli GPS tracker naleznete ZDE. Při kliknutí na tým v mapě se Vám zobrazí trasa daného týmu

7.3.2016

Připomínáme, že jedna z disciplín bude i měřený úsek na běžkách. Nepovinný, ale neabsolvováním daného úseku s běžkami nezískáte body za disciplínu. Start tohoto úseku bude zhruba mezi 9:00–12:00. Běžky Vám na start tohoto úseku přivezeme. Toto sice není novinka (na webu uvádíme od konce roku), ale raději připomínáme. Současně s upřesněním o způsobu provedení disciplíny. Je nepravděpodobné, že by sníh ve výškách, kudy pojedete, roztál. Je zde i úsek, na kterém se dá bruslit. Takže ti, kdo alespoň trochu umí na běžkách, si mohou odpočinout od běhání a třeba i nahnat nějaké minuty. Samozřejmě pokud se rozhodnete vzít si běžky už na start, tak dle pravidel můžete.

1.3.2016

video z přípravy „bejkárny (pana ředitele)“ https://youtu.be/0RoDw1fDEFo

1.3.2016

fotky z průzkumu místa pro brod lze vidět ZDE

30.1.2016

Změny velikostí triček je možné provést do 10.2. Později přihlášení obdrží trička těch, po kterých získají místo, případně pánskou velikost L /// ZDE jsou náhledy na rozměry /// Změny v týmech (název, členové) je možné provádět bezplatně do 10.3. / Všechny pozdější budou zpoplatněny 100Kč. Jinak nelze nikoho donutit, aby to udělal zavčas. Zdržovat se papírováním na poslední chvíli nebo při prezentaci nelze.

29.1.2016

GPS tracking při KS16 /// Máte možnost být během závodu „sledováni“ Vašimi přáteli nebo rodinou. Pokud byste jim třeba o víkendu chyběli. Nebo pak po závodě, hezky doma v teple, debatovat přímo s mapou nad taktikou jednotlivých soupeřů. Protože ale tato služba není zadarmo a startovné na KS jsme ponechali nízké, mohli bychom si dovolit pouze několik GPS čidel. Pokud by ale každý z týmů chtěl svůj čip a byl by ochoten doplatit 200Kč, nemuseli bychom řešit „parametry“ výběru těch týmů, kterým bychom čidla na závod propůjčili. Prosíme tedy ty, kteří by o tuto službu měli zájem, ať napíší na email závodu. Těch 67Kč na jednoho za to opravdu stojí /// 5.2. večer – zatím 13 týmů GPS tracking bude chtít, 3 ne

Sponzoři
Partneři