Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

Aktuality

28.1.2016

UBYTOVÁNÍ: /// Na přespání zbývá (dnes v 23:00) 6 volných míst na pokojích. Místo na spaní na zemi už není. Prosím nespoléhejte na to, že se na poslední chvíli rozhodnete, že chcete spát na Kaře také. A nenápadně se pak „ztratíte“ mezi ostatními. Kdyby vás totiž bylo víc, mohli byste se pak zbytečně mačkat a ti, kteří si svůj nocleh zaplatili, by nepohodlím dopláceli na ty „nerozhodné“. Jako každý rok budou mít závodníci na zápěstích pásky známe např. z festivalů. Pokud by i po večírku chtěli na Kaře zůstat někteří se špatnou barvou pásku :-), budou vykázáni do lyžárny. Ale pozor, ta moc velká není. A je tam průvan a na zemi kachličky :-(

17.1.2016

Limit startujících týmů je 55. Je ale témeř jisté (na základě zkušeností z minulých 4 ročníků), že několik týmů svoji účast na poslední chvíli zruší. Týmy čekající „ve frontě“ na uvolněné místo s tímto často nepočítají a tak i s pozicí 65 na startovní listině máte šanci na účast!

30.12.2015

VELICE SE OMLOUVÁME, ALE MUSÍME ZMĚNIT TERMÍN KS'16 O JEDEN TÝDEN DŘÍVE. START TEDY BUDE 18.3. VE 22:00! NĚKTERÉ VĚCI BOHUŽEL NEDOKÁŽEME OVLIVNIT. Pravděpodobně některé z Vás tato informace potěší, protože si nebudou muset „stýskat“, že přijdou buď o KS, nebo o Velikonoce. Přestože Velikonoční pondělí na horách je báječné. Samozřejmě těm, kdo již zaplatili a termín se jim nehodí, startovné vrátíme. Prosíme tedy ty, kterým změna nevyhovuje a již zaplatili, aby se nám ozvali.

Děkujeme za pochopení a přejeme vše dobré v Novém roce.

14.12.2015
12.12.2015

Po jednání s Lesy ČR, CHKO Jizerské hory a Krnapem máme domluvená místa, kudy můžeme vést příští ročník závodu. Z této zmínky je jasné, kam příští rok závodníky odvezeme na start. A z kterého směru se budou přibližovat do cíle. Nebude to dále než 50km, takže i pro pomalejší pohodáře by to mělo být zvládnutelné.

1.12.2015

TV reportáž z Krkonošského survivalu 2015 naleznete TADY, od 55 vteřiny.

26.3.2015

Fotky ze závodu naleznete ZDE a ZDE

22.3.2015

Celkovými víťazmi Krkonošského survivalu 2015 sa stali v zložení Jaroslav Krajník, Pavel Kurz a Ondřej Kutiš za tím (po slovensky sa píše s makkým í) BlackHILL/Salo­mon/EPO Na druhom mieste skončili Marek Navrátil, Pavel Štryncl a Jan Kotyk za Salomon/Suunto-Sevenpoint2.com a tretie miesto obsadili Jiří Lorenz, Petr Bloudek a Karel Janata za CZAR Výsledky v jednotlivých kategóriach sú: Muži: 1. BlackHILL/Sa­lomon/EPO (Jaroslav Krajník, Pavel Kurz, Ondřej Kutiš) 2. Salomon/Suunto-Sevenpoint2. (Marek Navrátil, Pavel Štryncl a Jan Kotyk) 3. CZAR (Jiří Lorenz, Petr Bloudek a Karel Janata) Mix: 1. Ekonom Praha Outdoor (Barbora Válková, Petr Paseka, Lukáš Benda) 2. Perpetum Mobile – DaBaŠu (Eliška Šulcová, Rostislav Štefánek, Ivan David) 3. Fénix multisport – Adidas (Kristýna Skalická, Pavel Paloncý, Dan Šilar) Ženy: 1. Rolníčky (Markéta Vávrová, Lenka Vyšínová, Aneta Fritscheova) 2. EPO We like it pink – Kajakářky rulez (Vendula Řehová, Barbora Kovaříková, Petra Höferová) 3. Bludičky (Markéta Dolečková, Magdalena Vančáková, Pavlína Procházková) Víťazom gratulujeme, celkový prehľad za všetky tímy uverejníme v priebehu týždňa.

19.3.2015

Prostor závodu je zhruba ohraničený body Stachelberg, Jánské Lázně, Černá hora, Benecko, Kara, Špindl, Stoh, Výrovka, Růžohorky, Žacléřské boudy, Horní Albeřice. Dost prostoru na to, abyste využili běžky i sněžnice, přestože jsou mnohé kontrolní body bez sněhu. Malý tip – např.cíle časovek jsou zhruba ve výšce 900, resp. 1150m.n.m. V této situaci budou sněžnice ve výhodě. Nic nezkazíte tím, když si běžky nebo sněžnice (pokud je máte), vezmete alespoň do auta a na místě se podle mapy rozhodnete.

19.3.2015

Pokud víte, že se závodu nezúčastníte (nepřijedete), dejte prosím vědět. Stejně jako když jste ze dvou týmů poskládali jeden. Nechtěli jsme, aby někdo z Vás musel cestou na start v autobuse stát, tak jsou objednané 4. Ale teď to vypadá, že by mohly stačit busy tři. Ale chtěli bychom mít jistotu.

Sponzoři
Partneři