Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

Aktuality

19.3.2015

ak máte tí, ktorým sa rozpadol team, aj napriek tomu záujem doraziť na závod, zažiť jeho atmosféru ako divák, a následne nám po závode v sobotu a v nedeľu pomocť so zberom kontrol, uvítame to. Preplatíme benzín použitý na dopravenie ku kontrolám.

12.3.2015

V pondělí 16.3. zašleme týmům informace před startem a instrukce k závodu oprava – instrukce budou 17.3. navečer

10.3.2015
10.3.2015
4.2.2015

oznámení o změnách

Pokud budete měnit složení týmu, dejte prosím vědět co nejdříve. Všechny změny, které budou ohlášeny později než 10.3.2015, budou zpoplatněny 200Kč – jinak bychom Vás nedonutili. Z organizačních důvodů nelze nechávat změny na dobu těsně před závodem. Pokud jste za své parťáky uvedli(y) nesprávná data, je také dobré nahlásit ta správná. Při zásahu Horské služby (jakkoli ho nechceme přivolávat) je potřeba o Vás vědět alespoň to základní – tedy telefon, datum narození a jméno.

Pokud se nebudete moci zúčastnit, tak samozřejmě je možné startovné přenechat dalším zájemcům v pořadí. Pošleme Vám na ně kontakt a na vyrovnání se domluvíte. Čím později to ale oznámíte, tím méně bude času na výměnu.

1.2.2015

KS15 trička

Můžete si objednat verzi jednobarevnou a (nebo) dvoubarevnou. Náhledy ZDE. Díky partnerům je letos můžete mít za 120Kč/ks (1 barva) nebo za 150Kč (2 barvy). Objednávky na slavkaZAWINÁČ­krkonosskysur­vivalTEČKAcz. Do předmětu zprávy napište prosím „TRIČKA“, do zprávy JMÉNO (vašeho) TÝMU, zvolené varianty (1–6 a A-D), pro každou zvolenou variantu počet, velikosti a (v případě jednobarevných) čísla barev. Dvoubarevná verze je „pouze“ s loňským potiskem, jednobarevná verze má i nové varianty (B, C a D). Objednávky do 28. února. Včetně plateb – číslo účtu stejné, jaké bylo pro zaplacení startovného. Do zprávy pro příjemce prosím jméno týmu. Prosíme 1 souhrnnou platbu za 1 tým. Pokud platby do 28.2. nepřijdou, trička nebudou objednána! K vyzvednutí budou v den závodu při prezentaci na Kaře.

31.1.2015

SANASPORT – ZÁKAZNICKÁ SLEVA 20%

SANASPORT je autorizovaný distributor, kde naleznete produkty značek ASICS, adidas, Reebok, Inov-8, Mizuno, ON, Vivobarefoot, Craft, CEP, Polar a jiné. Poskytují odborné poradenství ve formě běžecké diagnostiky, profesionálního přístupu s garancí kvality a dalšími servisními službami pro sportovce na všech úrovních a bez rozdílu věku. Jako partner závodu firma SANASPORT dále poskytuje každému startujícímu při nákupu zboží slevu ve výši 20% na kompletní sortiment firmy. SANASPORT je zdravý sport www.sanasport.cz

29.12.2014
22.12.2014

Na Kaře zbývá zatím 16 volných lůžek, na sousední Roudence (asi 200m) ještě pár pokojů. Tam pošleme ty z Vás, kteří budou chtít ubytovat nezávodící doprovod (děti, manžele(lky)). Na Kaře bychom riskovali, že je účastníci v tom shonu přehlédnou a porazí. Při zaplnění Kary už jsou další možnosti téměř kilometr daleko. Když nepočítáme vedlejší chatu asi 3× nebo 4× dražší. Spaní na zemi – tady je asi ještě 35míst. Bereme v úvahu jen zaplacená místa.

22.11.2014
Sponzoři
Partneři