Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

Teams
  1. BLACK HILL
    Jaroslav Krajník (Praha), Pavel Kurz (Praha), Tomáš Petreček (Opava)
  2. Salomon-Suunto (P)
    Jan Kotyk (Červené Pečky), Marek Navrátil (Čeladná), Pavel Štryncl (Liberec)
  3. CZAR (P)
    Petr Bloudek (Zdiměřice), Jirka Lorenz (Praha), Tomáš Vaněk (Praha)
  4. Lenoši (P)
    Tomáš Bělohlávek (Praha), Jan Plavec (Heřmanův Městec), Pavel Lopour (Heřmanův Městec)
  5. WC Pivson Praha (P)
    Petr Jech (Praha), Tomáš Vitásek (Praha), Alena Trnková (Praha)
  6. Výlet do Krkonoš (P)
    Jaroslav Hancl (Ostrava), Matěj Klusáček (Třebíč), Vojtěch Vozda (Šumperk)
  7. UNDEAD (P)
    Michaela Bosakova (Praha), Jiří Šour (Praha), Michaela Böhmová (Ostrava)
  8. Slav squad (P)
    Lucien Šíma (Neratovice), Miloš Chromý (České Buďějovice), Martin Töpfer (Praha)
  9. Zuby z huby (P)
    Jiří Škrdlant (Praha), Martina Škrdlantová (Praha), Ladislav Čechura (Plzeň)
  10. EPO Běhal v dešti (P)
    Martin Grünwald (Blansko), Miroslav Jančík (Olomouc), Jan Čapek (Praha)
  11. Řeporyjští sršáni (P)
    Viktor Slavík (Řeporyje), Lucie Slavíková (Řeporyje), Silvie Slavíková (Řeporyje)
  12. Gladiators (P)
    Magdaléna Šefflová (), Jiri Cimler (Kralupy), Alexandr Hurskyj (Tremosnice)
  13. Mladí nadějní golfisté - a Jíťa (P)
    Jitka Ouhrabková (Vrchlabí), Jakub Strmeň (Horní Branná), Tomáš Sádek (Vrchlabí)
  14. Ž3 Sport (P)
    Michal Žák (Náchod), Pavel Pecold (Kramolna), Daniel Čech (Náchod)
  15. Kolici (P)
    Josef Orel (Praha), Martin Hanek (Praha), Michael Zabka (Praha)
  16. Qwerty (P)
    Barbora Kučerová (Jinočany), Michal Ficek (Praha), Tomáš Pop (Praha)
  17. Na poslední chvíli (P)
    Ondřej Košatka (Praha), Štěpán Prokop (Praha), David Skala (Praha)
  18. Kudrna kuny EPO (P)
    Svatava Spěváčková (Sušice), Markéta Jordáková (Praha), Monika Sedlická (Neratovice)
  19. HO J.Gagarina (P)
    Jan Svoboda (Jílovice), Ondřej Marek (Ústí nad Orlicí), Martin Blaho (Ústí nad Orlicí)
  20. Hory doly EPO (P)
    Kateřina Procházková (Praha), Zdeněk Bonk (Praha), Matěj Turek (Praha)
  21. Northern Warriors (P)
    Vladimir Bradna (Liberec), Petra Kurfiřtová (Jablonec n. Nisou), Lukáš Mráka (Jablonec n. Nisou)
  22. Šmoulové (P)
    Petra Horakova (Praha), Michal Dráb (Praha), Jan Machnič (Petřvald)
  23. Sorok dva nebo tak nějak (P)
    Jindřich Franta (Most), Anna Juráčková (Bosonohy), Dobroslav Šrámek (Kladno)
  24. Zkušení borci (P)
    Tonda Janovec (Brod nad Tichou), Markéta Vávrová (xxx), Honza Markvart (Štěchovice)
  25. SWAMP chidren (P)
    Adéla Jemelíková (??), Anna Korobko (Brno), Sergej Orlov (Brno)
  26. Šerpové z Polabí (P)
    Tomáš Bártl (Nymburk), Jan Větrovský (Nymburk), Jiří Potůček (Poděbrady)
  27. EPO Luciferky/Winter Carrots
    Jana Ryantová (Praha), Bětka Borůvková (Česká Skalice), Bára Kovaříková (Chropyně)
  28. Dva plus jedna (P)
    Jan Uhlíř (Praha), Kristýna Štěpánková (Praha), David Vokrouhlický (Praha)
  29. Diversity Beasts (P)
    Iva Nesibová (Praha), Radka Kozlová (Praha), Jakub Volek (Praha)
  30. EPO Dva oříšky pro Protivku (P)
    Tomáš Protiva (Praha), Tereza Drábková (Roztoky), Štěpán Bušek (Nepřívěc)
  31. EPO BRATŘI V BIKU (P)
    Zdeněk Sedláček (Praha), Martin Forejt (Praha), David Hrabánek (Praha)
  32. EPOlena (P)
    Jaroslav Mráz (Rokycany), Eva Čalkovská (Praha), Ondřej Sobíšek (Hostivice)
  33. Vichr z hor (P)
    Tomáš Trávníček (Liberec), Michal Horáček (Liberec), Ctibor Podrábský (Liberec)
  34. Rychlá rota (P)
    Jiří Rudolf (Dvůr Králové n. L.), Jaroslav Šáfr (Bílá Třemešná), Ivana Filakovská (Dvůr Králové nad Labem)
  35. Sandál s ponožkou (P)
    Tomáš Řehořek (Karlovy VAry), Jiří Vacek (Karlovy Vary), Hynek Rint (Karlovy Vary)
  36. tři telata (P)
    Martin Mazal (Polička), Vít Pučálek (Polička), Milan Beneš (Polička)
  37. Homokněžníci z Krkonoš
    Ondřej Gelbič (Červený Kostelec), Lukáš Kligl (Náchod - Běloves), Pavel Lokvec (Velké Poříčí)
Sponsors
Partners