Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

Aktuality

21.2.2019

Závod podporují výkonné čelovky Lucifer vyrobené v ČR, jejichž čelovky si můžete na závod za 100Kč zapůjčit. Závod je dlouhý, náročný a dobrá čelovka je nutností. Čelovka Lucifer M5 Vám vydrží svítit celou noc (přes 10h) konstantním svitem 400 lumenů, váží 225 gr. a je na hlavě pohodlná. Zapůjčení rezervujte v TÉTO TABULCE , kde se dozvíte více informací. Pozor – počet čelovek na půjčení je omezený!

12.2.2019

NÁROK NA TRIČKO z KS'19 mají pouze přihlášky se startovným uhrazeným do 15.2. včetně. Jak se píše na webu. Pamatujet prosím na to.

9.2.2019

Na: https://www.extremnizavody.cz/…-survivalem/ si můžete přečíst rady zkušených „starých“ vlků

1.2.2019

ZAPŮJČENÍ BĚŽEK: Pro ty z vás, kteří nemají běžky a nechtějí řešit půjčovnu a dopravu vybavení na Karu, zařídil pan Hartman z Kary možnost zapůjčení (celé sady) na závod. Cena je 200Kč/sada. Zájemci pošlete svoji výšku, velikost boty, případně výšku hůlek, pokud požadujete jejich „nestandardní“ výšku. A také údaj, zda chcete skate či klasiku. Vše zašlete na slavka(zawináč)krko­nosskysurvival­.cz

18.1.2019

Uvítáme DOBROVOLNÍKY pro pomoc při vlastním závodím víkendu. Nebudeme vás trápit, vždy záleží na domluvě. Můžete zažít závod z druhé strany. Pomoci při prezentaci, odvozu lyží, na živých kontrolách při evidenci výkonů. Nebo při umísťování kontrol před, a jejich sběru po závodě. Nabízíme stravu a ubytování, tričko ze závodu, příspěvek na dopravu (uvítáme vlastní automobil) + něco navíc.

18.1.2019

Také letos budete moci využít VÝRAZNOU slevu na sportovní výživu od Enervitu. Objednávací formulář brzy rozešleme přihlášeným účastníkům.

17.1.2019

Pokud skáníte tým nebo posledního člena do týmu, neváhejte napsat do „Diskuse“ nebo na F skupinu.

12.1.2019

Nejen kvůli tetřívkovi pomalu přibývají další omezení. M.j. správa KRNAP uvažuje v budoucnosti o zákazu vstupu do parku v noci – tak jak to platí v Polské části. Letos chceme začít těsně u hranic parku a ještě nějaký čas musíme počkat na vyjádření zástupců parku. Pokud vyjde náš původní záměr, tak se budete moci již po půlnoc postavit na běžky. Úsek na čas (na běžkách) by měl být zhruba 20km dlouhý. K místu, kde bude možnost odevzdat lyže zpět organizátorům, by to mělo být dalších asi 20km. Ti na špici by mohli stihnout ještě i dalších 20 navíc. Čili na běžkách půjde zvládnout dle času a kondice 40 až 60km. Pěšky vám pak do cíle zbyde min. 25km, max. 80km. Bejkárnu s brodem projdete za světla, stejně jako krátký vložený orienťák. Jako vždy platí, že nic kromě úvodního prologu není povinné, jen nezískáte body za vynechání kontrolních bodů a disciplín.

31.12.2018

BĚŽKY – Pokud nebude v březnu výjimečná obleva (myšleno ještě horší než minulé roky), tak běžky budou. Pro všechny, protože ti nejrychlejší se k nim mohou dostat již po půlnoci. Samozřejmě jako vždy nejsou povinné, ale pokud vyrazíte na trať bez běžek, přijdete o body a tím o šanci na vítězství. Kdo se ale bude chtít běžkám vyhnout a závod si i tak užít, varianty tu budou. Pro nováčky upřesňujeme, že běžky vám dovezeme na jejich start a není třeba je nosit hned od startu. Stejně tak upravíme jejich trasu tak, že je na předem určeném místě budete moci odevzdat.

30.12.2018

TRIČKA ZE ZÁVODU budou vypadat takto – viz odkaz ZDE Můžete se zúčastnit ankety ohledně barvy trička ze závodu pro PÁNY a pro DÁMY. POUZE PRO JIŽ PŘIHLÁŠENÉ! Názory těch, co se neúčastní, jsou nepodstatné.

Sponzoři
Partneři