Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

Týmy
  1. Black Hill (P)
    Jaroslav Krajník (Praha), Pavel Kurz (Praha), Tomáš Petreček (Opava)
  2. Salomon-Suunto (P)
    Marek Navrátil (Čeladná), Pavel Štryncl (Liberec), Jan Kotyk (Červené Pečky)
  3. CZAR (R)
    Petr Bloudek (Štěchovice), Tomáš Vaněk (Roztoky), Jiří Lorenz (Praha)
  4. Fénix multisport
    Kristýna Skalická (Brno), Filip Šilar (Frýdek-Místek), Pavel Paloncý (Brno)
  5. EPO / Čelovky Lucifer / Žižkovský tygři (P)
    Petr Pruner (Praha 8), Petr Dvořák (Praha 8), Tereza Hnátková (Horská Kvilda)
  6. Reserved 1
    a (a), b (b), c (c)
  7. Reserved 2
    J (j), K (k), L (l)
  8. Reserved 3
    ZZ (z), YY (y ), XX (x)
  9. EPO Brunetky (P)
    Jana Ryantová (Praha), Martina Bochenková (Praha), Simona Karochová (Praha)
  10. Undead (P)
    Jiří Šour (Praha), Michaela Bosáková (Praha), Petr Böhm (Praha)
  11. Undead groovy team (P)
    Martin Holas (Praha), Jiří Dohnal (Praha KOŠÍŘE), Zdeněk Roubíček (Nejvostřejší Křivoklát)
  12. Dva plus jedna (P)
    Jan Uhlíř (Praha), David Vokrouhlický (Praha), Kristýna Štěpánková (Praha)
  13. Polička je zlatá loď (P)
    Martin Mazal (Polička), Vít Pučálek (Polička), Milan Beneš (Polička)
  14. GoodData (P)
    Milan Sladký (Brno), Matej Hasul (Brno), Jiří Zajíc (Brno)
  15. WC Pivson Praha (P)
    Tomáš Vitásek (Praha), Petr Jech (Praha), Alena Trnková (Praha)
  16. Nepalci (P)
    Josef Orel (Praha), Tomáš Král (Viden), Karel Chuchel (Brno)
  17. ApartmanyRokytnice.cz (P)
    Tomáš Trávníček (LIBEREC), Honza Valeš (JABLONEC), Filip Klozar (ROKYTNICE)
  18. Predátorky (P)
    Klára Kučerová (Praha), Kristína Málková (Praha), Sandra Němcová (Plzeň)
  19. Arena PK Team (P)
    Jaroslav Kladivo (Kladno), Václav Fousek (Frýdek-Místek), Dominik Vacek (Hradec Králové)
  20. HO J.Gagarina (P)
    Martin Marek (Letohrad), Michal Lehký (Ústí nad Orlicí), Milan Bárta (Ústí nad Orlicí)
  21. Geografové (P)
    Kateřina Procházková (Dobřichov), Petra Masojídková (Třeboň), Michal Matyáš (JIlemnice)
  22. tým JKF (P)
    Kateřina Blatoňová (Petrovice u Karviné), František Lubík (Paseky nad Jizerou), Jakub Nápravník (Červený Kostelec)
  23. Prostě my (P)
    Václav Tomíček (Paseky nad Jizerou), Aleš Jerie (Paseky nad Jizerou), Petra Kočárková (Jablonec nad Jizerou)
  24. 4FUN (P)
    Leo Sedlák (Brno), Klara Blažková (Jihlava), Radka Oherová (Havlíčkův Brod)
  25. Lenoši (P)
    Jan Plavec (Heřmanův Městec), Filip Černoch (Brno), Tomáš Bělohlávek (Praha)
  26. Řeporyjští sršáni (P)
    Viktor Slavík (Řeporyje), Lucie Slavíková (Řeporyje), Silvie Slavíková (Řeporyje)
  27. Slav squat squad (P)
    Jan Tomášek (Praha), Miloš Chromý (České Buďějovice), Konstantin Lutskiy (Praha)
  28. Hledá se silný sponzor (P)
    Martin Grünwald (Blansko), zatím není (Blansko), zatím není (Blansko)
  29. EPO walking dead (P)
    Marie Šoukalová (Zábřeh), Iva Šmerdová (Olomouc), Magdalena Böhmová (Praha)
  30. dva a půl chlapa
    Petr Mach (Praha), Petra Krejčí (Praha), TBD (TBD)
  31. SRTG HK (P)
    Lukáš Hubálek (Lukavice v Čechách), Jan Novák (Oldříš), Martin Sláma (Hradec Králové)
  32. Král a jeho družina (P)
    Král Martin (Praha), Hronová Barbora (Vráž), Králová Veronika (Praha)
  33. EPO Dream Team na cestě za slávou (P)
    Jana Gallová (Teplice), Michala (Trebic), Jaroslav Mráz (Rokycany)
  34. North Stars (P)
    Martin Kratochvíl (Bílina), Petr Mondri (Praha), Jitka Křížová (Praha)
  35. První oddíl (P)
    Milan Důrek (Velký Třebešov), Pavla Myslivcová (Hradec Králové), Jan Dostál (Náchod)
  36. Nejlepší genový mazlík (P)
    Luděk Michera (České Budějovice), Saša Kárová (Kaplice), Petr Sůsa (Svatý Jan nad Malší)
  37. Northern Warriors (P)
    Vladimír Bradna (Liberec), Petra Kurfiřtová (Jablonec nad Nisou), Lukáš Mráka (Jablonec nad Nisou)
  38. GLADIATORS (P)
    Jiří Cimler (Kralupy nad Vltavou), Michal Mikšovský (Kralupy nad Vltavou), Klára Hervertová (Praha)
  39. EPO ZTP (P)
    Jonáš Procházka (Dobřichov), Ondřej Hlaváč (Praha), Daniel Baxa (Praha)
  40. Zkušení borci (P)
    Tonda Janovec (Brod nad Tichou), Pavel Děd (Beroun), Robert Mannelqvist (Umea)
  41. Bratřijaksepatří (P)
    Ondřej Simandl (Praha), Radek Simandl (Praha), Tereza Tocháčková (Praha)
  42. EPO sněženka a machři (P)
    Tomáš Svoboda (Třebíč), Martin Cabalka (Žamberk), Tereza Drábková (Roztoky)
  43. Diversity Beasts (P)
    Iva Nesibová (Praha), Radka Kozlová (Praha), Helen Sutterová (Praha)
  44. EPO - nEPOsraní fitness králičci (P)
    Ondřej Štěrba (České Budějovice), Tomáš Tesař (Příbram), Štěpán Bušek (Nepřívěc)
  45. Šerpové z polabí (P)
    Tomáš Bártl (Nymburk), Jan Větrovský (Poděbrady), Čestmír Pokorný (Nymburk)
  46. EPO - ZONKY (P)
    Aneta Albrechtová (Praha), Lucie Parisová (Praha), Veronika Schoříková (Praha)
  47. EPO / VYKING
    Honza Obuškevič (Modřany), Honza Císař (Svratka), tbd (tbd)
  48. EPO Na procházce (P)
    Jan Macháček (Praha), Jiří Brožek (Praha), TBD (TBD)
  49. Ž3 Sport (P)
    Michal Žák (Náchod), Pavel Pecold (Kramolna), Zuzana Šubrtová (Dolní Radechová)
  50. Mladí nadějní golfisté - a Jíťa (P)
    Jitka Ouhrabková (Vrchlabí), Jakub Strmeň (Horní Branná), Tomáš Sádek (Vrchlabí)
  51. RHB-TVL FNM (P)
    Jan Pokorný (Praha), Jan Zýka (Praha), Ondřej Růžek (Praha)
  52. Spartan gym sweep ocra elite team
    Jan Kušnír (Praha), Lukáš Novák (Poděbrady), Jiří Vacík (Praha)
Sponzoři
Partneři