Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

Týmy
  1. Salomon-Suunto (P)
    Marek Navrátil (Čeladná), Pavel Štryncl (Liberec), Jan Kotyk (Červené Pečky)
  2. CZAR (R)
    Petr Bloudek (Štěchovice), Tomáš Vaněk (Roztoky), Matěj Kubina (Benecko)
  3. EPO / VYKING / SPORTVISIO (P)
    Honza Obuškevič (Modřany), Honza Císař (Svratka), Roman Šinkovský (Hradec Králové)
  4. Fénix multisport (P)
    Kristýna Skalická (Brno), Filip Šilar (Frýdek-Místek), Pavel Paloncý (Brno)
  5. Čelovky Lucifer / Sporticus / EPO (P)
    Petr Pruner (Praha), Petr Dvořák (Praha), Lenka Mechlová (Praha)
  6. Undead (P)
    Jiří Šour (Praha), Petr Böhm (Praha), Michaela Bosáková (Praha)
  7. Nepalci (P)
    Josef Orel (Praha), Tomáš Král (Praha), Karel Chuchel (Brno)
  8. HO J.Gagarina (P)
    Martin MAREK (Letohrad), Martin Blaho (Ústí nad Orlicí), Michal LEHKÝ (Ústí nad Orlicí)
  9. Mladí nadějní golfisté - a Jíťa (P)
    Jitka Ouhrabková (Vrchlabí), Tomáš Sádek (Vrchlabí), Jakub Strmeň (Horní Branná)
  10. JME Drnovice (P)
    Jan Zouhar (Drnovice), Michal Votava (Drnovice), Erik Votava (Drnovice)
  11. Qwerty (P)
    Bára Kučerová (Jinočany), Anežka Jančová (Praha), Zuzana Nosková (Praha)
  12. EPO Drtikolky (P)
    Bětka Borůvková (Česká Skalice), Míša Kovářová (Všeň), Terka Hnátková (Horská Kvilda)
  13. EPO Brunetky (P)
    Simona Karochová (Praha), Martina Bochenková (Praha), Jana Ryantová (Praha)
  14. Team 168 (P)
    Magdalena Vančáková (Černošice), Pavlína Procházková (Hořovice), Magda Horová (Praha 9)
  15. KDE JE SEVER (P)
    Pavel Zouhar (Drnovice), Zdenek Zabloudil (Drnovice), Vojtěch Peksa (Otnice)
  16. Polička je zlatá loď (P)
    Vít Pučálek (Polička), Milánek Beneš (Polička), Martin Mazal (Polička)
  17. Undead groovy (P)
    Jiří Dohnal (Praha), Martin Holas (Vrchlabí), Zdeněk Roubíček (Praha)
  18. Doleva to prej bolí.. (P)
    Lukáš Hubálek (Lukavice v Čechách), Jan Novák (Oldříš), Milan Dudek (Trusnov)
  19. Múdra Sova (P)
    Ondřej Rennét (Pardubice), Adéla Hažmuková (Police nad Metují), David Tuček (Pardubice)
  20. Bludičky na špacíru
    Míša Poborská (Brno), Eliška Sychrová (Brno), Petra Bočková (Šumperk)
  21. Klatovácí (P)
    Ondřej Šindler (Klatovy), Jaroslav Belko (Klatovy), Marek Ženka (Plzeň)
  22. Lenolezi (P)
    Standa Subrt (Daskabat u olomouce a u bukovan), Vit vodicka (Olomouc u bukovan a daskabatu), Jan javurek (Bukovany u daskabatu a olomouce)
  23. EPO dream team na výletě za slávou nebo smrtí (P)
    Jaroslav Mráz (Rokycany), Kamila Volencová (Šestajovice), Jana Gallová (Teplice)
  24. EPO - ZTP (P)
    Daniel Baxa (Praha 9), Jonáš Procházka (Dobřichov), Ondřej Hlaváč (Praha 5)
  25. EPO Protivka, Pepa a Martin (P)
    Josef Goder (Praha), Martin Nývlt (Náchod), Tomáš Protiva (Praha)
  26. EPO TomTom Š š š š ššššš (P)
    Tomáš Tesař (Příbram), Tomáš Svoboda (Třebíč), Štěpán Bušek (Nepřívěc)
  27. Šerpové z Polabí (R)
    Tomáš Bártl (Nymburk), Jav Větrovský (Poděbrady), Adéla Jemelíková (Hranice)
  28. Řeporyjští sršáni (P)
    Viktor Slavík (Řeporyje), Lucie Slavíková (Řeporyje), Silvie Slavíková (Řeporyje)
  29. Šmoulové (P)
    Petra Horáková (Praha 5), Michal Dráb (Praha 5), Honza Barborík (Praha 5)
  30. ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM (P)
    David Špás (Kosičky), Jan Svoboda (Jílovice), Jiří Šritr (Trutnov)
  31. Nejlepší genový mazlík (P)
    Ludek Michera (České Budějovice), Saša Kárová (České Budějovice), Jan Petráš (České Budějovice)
  32. Moravští vrabci (P)
    Miroslav Jančík (Olomouc), Roman Špičák (Olomouc), Katka Dobišíková (Olomouc)
  33. Stínová vláda (P)
    Jan Tomášek (Praha), Miloš Chromý (České Budějovice), Petr Pávek (Česká Lípa)
  34. První oddíl (P)
    Milan Důrek (Velký Třebešov), Pavla Myslivcová (Hradec Králové), Jan Dostál (Náchod)
  35. Zkušení borci (P)
    Tonda Janovec (Brod nad Tichou), Robert Mannelqvist (Umea (SWE)), Pavel Děd (Beroun)
  36. Za Bernarda (P)
    Jindřich Pospíšil (Praha), Uljana Černohorská (Praha), Jakub Černohorský (Praha)
  37. Loňská forma 3 - ApartmanyRokytnice.cz (P)
    Honza Valeš (Jablonec n.N.), Filip Klozar (Rokytnice n.J.), Tomáš Trávníček (Liberec)
  38. Vrtkavé pandy (P)
    Michal Plundra (Praha), František Dolejší (Praha), Jindřich Franta (Praha)
  39. Ťulda, tak ta je teda má! (P)
    Jan Pokorný (Pha Stodůlky), Petruše Ťulda Nováková (Jablonec n. Nisou), Ondřej Růžek (Svoboda n. Úpou)
  40. Mapy.cz (P)
    Petr Fukátko (Pardubice), Ondřej Šofr (Pardubice), Pavla Udržalová (Pardubice)
  41. Seveřané (P)
    Michal Jurzykowski (Jablunkov), Petra Ševčíková (Opava), Anna Walaská (Vendryně)
  42. Vychr z hor (P)
    Tereza Švorcová (Harrachov), Jan Holubec (Jablonec nad Jizerou), Jan Šťastný (Liberec)
  43. Fešáci (P)
    Jiří Petřík (Zlín), Martin Vašák (Vyškov), Tomáš Čížek (Račice-Pístovice)
  44. BRATŘI V BIKU (P)
    Tomáš Buňata (Praha), Zdeněk Sedláček (Praha), Magdalena Řízková (Praha/Tábor)
  45. CZ-RO
    Martin Grünwald (Blansko), Kateřina Mandulová (Praha), zatím není (Praha)
  46. EPO-šuci (P)
    Martin Cabalka (Žamberk), Markéta Jordáková (Praha), Tereza Drábková (Roztoky)
  47. RESERVED 1
    RESERVED (Praha), RESERVED (Praha), RESERVED (Praha)
Sponzoři
Partneři