Krkonošský survival
Čeština English

Aktuality

3.4.2016

ještě jedna REPORTÁŽ, tentokrát jako část magazínu opět na sport5. V trvání asi 6,5min, od času 14:55

1.4.2016

odkaz na adresář s daty z GPS trackerů naleznete ZDE v případě připomínek či otázek nás kontaktujte, Váš dotaz předáme. Dvojčíslí v názvu souboru odpovídá číslu týmu. Vzhledem k intervalu snímání bude odečtená vzdálenost o něco menší než ta reálná.

25.3.2016

KS´16 detailní výsledky a přehled o návštěvnosti kontrol

vzhledem k tomu, že mnoho (desítek) SMS odpovědí o navštívení kontrol nepřišlo na uvedené číslo, nelze se dožadovat úprav. Z pozice bonifikací. I špatnou odpověď systém ignoruje. V tom případě dle pravidel byla kontrola započtena bez bonifikace. Pokud bylo odpovídající pole v kartě týmu správně označeno.

24.3.2016
21.3.2016

první fotky od Zdeňka Bauera

20.3.2016

Mistry ČR v zimním přírodním víceboji v kategorii muži se stali Jaroslav Krajník, Tomáš Petreček a Pavel Kurz z týmu BlackHILL / EPO. Druzí skončili Marek Navrátil, Pavel Štryncl a Jan Kotyk z Salomon/Suunto-Sevenpoint2.com. Třetí byli Matěj Kubina, Karel Janata a Filip Herbs (HSK Benecko). Kategorii Mix vyhráli Kristýna Skalická, Filip Šilar a Dan Šilar z Fénix multisport. Ekonom Praha Outdoor/Salomon-Suunto ve složení Jan Obuškevič, Petr Paseka, Barbora Válková byl druhý, třetí Martin Nývlt, Jana Ryantová, Tomáš Protiva z EPO Zelená s citrónem. Kategorii ženy vyhráli EPO Drticoolky – Bětka Borůvková, Míša Kovářová a Terka Hnátková. Druhé byly Bludičky ve složení Markéta Dolečková, Magdalena Vančáková, Pavlína Procházková. Podrobnější výsledky, fotky, mapy apod budou následovat. Více než desetiminutovou TV reportáž můžete shlédnout o Velikonočním pondělí na sport5 po 18. hodině.

20.3.2016

Omlouváme se, ale případné připomínky, otázky, náměty apod budeme schopni vyřídit asi až (p)o víkendu. Zpracování fotografií, zpráv, článků apod je třeba vyřídit přednostně.

18.3.2016

odkaz pro sledování závodu a týmů, které neodmítli GPS tracker naleznete ZDE. Při kliknutí na tým v mapě se Vám zobrazí trasa daného týmu

7.3.2016

Připomínáme, že jedna z disciplín bude i měřený úsek na běžkách. Nepovinný, ale neabsolvováním daného úseku s běžkami nezískáte body za disciplínu. Start tohoto úseku bude zhruba mezi 9:00–12:00. Běžky Vám na start tohoto úseku přivezeme. Toto sice není novinka (na webu uvádíme od konce roku), ale raději připomínáme. Současně s upřesněním o způsobu provedení disciplíny. Je nepravděpodobné, že by sníh ve výškách, kudy pojedete, roztál. Je zde i úsek, na kterém se dá bruslit. Takže ti, kdo alespoň trochu umí na běžkách, si mohou odpočinout od běhání a třeba i nahnat nějaké minuty. Samozřejmě pokud se rozhodnete vzít si běžky už na start, tak dle pravidel můžete.